Програма 1-3 курс

Първа секция  -  I-III курс

  • Даниел Георгиев, Даниела Христова - БСУ, спец."Маркетинг", 3 курс 
  • Янчо Христов - БСУ, спец."ИКН", 3 курс 
  • Ралица Тенева - БСУ, спец."Право", 2 курс 
  • Койна Ванишева – БСУ, спец."Соц. дейности", 3 курс 
  • Мария Кокончева – БСУ, спец."Журналистика", 3 курс
  • Ангел Димов – ПУ, спец."Психология", 1 курс
  • Ивайло Панков – Академия на МВР, спец."ППООР", 3 курс
  • Ивелина Димитрова – Академия на МВР, спец."Защита на националната сигурност", 3 курс 
  • Семо Кискинов - БСУ, спец."ИКН", 2 курс 
  • Десислава Кисьова – Академия на МВР, спец."ППООР", 3 курс
  • Наталия Щърбева – Академия на МВР, спец."Защита на националната сигурност", 2 курс
  • Васил Иванов – Академия на МВР, спец."Защита на националната сигурност", 3 курс
  • Никола Делиев - БСУ, спец."Право", 1 курс
  • Ваня Бърдарова – Академия на МВР, спец."ППООР", 3 курс
  • Димитринка Колева - БСУ, спец."Соц. дейности", 1 курс
  • Евгени Гинчев – Академия на МВР, спец."ППООР", 3 курс
  • Светла Тодорова - БСУ, спец."Соц. дейности", 3 курс
  • Ани Козарева - БСУ, спец."Право", 1 курс
  • Милен Филипов – БСУ, спец."ВО", 3 курс
  • Антон Николов - БСУ, спец."Журналистика", 2 курс
  • Огнян Славов – Академия на МВР, спец."ППООР", 2 курс
  • Красимира Костадинова - БСУ, спец."Соц. дейности", 1 курс
  • Ива Милорадова - БСУ, спец."Журналистика", 1 курс
  • Росица Райкова - БСУ, спец."Соц. дейности", 3 курс
  • Бригита Хайч - БСУ, спец. "Соц. дейности", 3 курс
  • Силвия Николова - Академия на МВР, спец."ППООР", 3 курс
  • Николeта Вълева, Росина Тодорова- БСУ, спец."Маркетинг", 3 курс
  • Михаил Карапетков – ТУ, спец."Индустриално инженерство", 2 курс
  • Христо Лесев – ПУ, спец."Информатика", 3 курс
  • Гергана Иванова – ХТМУ, Спец."Екология", 2 курс
  • Димитър Тодоров - БСУ, спец."ИКН", 3 курс
  • Силвия Стефанова, Пламен Бонев- БСУ, спец."Маркетинг", 2 курс
  • Янко Христозов – УНСС, спец."Финанси", 3 курс
  • Никола Инджов, Златин Иванов- БСУ, спец."Маркетинг", 3 курс
  • Иван Миховски - БСУ, спец."ИКН", 3 курс
  • Алекси Алексиев - БСУ, спец."Финанси", 1 курс