Програма 4 КУРС, МАГИСТРИ И ДОКТОРАНТИ

Втора секция  -  IV курс, магистри и докторанти 

  • Мария Михова и Мария Ованесова – БСУ, спец. “Финанси”, 4 курс
  • Айше Халил – БСУ, спец. “Право”, 5 курс
  • Емилия Николова – БСУ, спец. “Социални дейности”, 4 курс
  • Явор Жалнов – БСУ, спец. “КСТ”, 4 курс
  • Венелин Петков – БСУ, спец. “Връзки с обществеността”, магистър
  • Иван Винаров – УНСС - София, спец. “Политология”, 4 курс
  • Янко Христозов – УНСС - София, спец. “Финанси”, 4 курс
  • Лидия Странджалиева – БСУ, спец. “Право”, 5 курс
  • Анелия Желева – БСУ, спец. “Финанси”, 4 курс
  • Койна Ванишева – БСУ, спец. “Социални дейности”, 4 курс
  • Христо Кръстев – НБУ-София, спец. Право”, 5 курс
  • Методи Димитров – Русенски университет, спец. “Компютърни технологии”, 5 курс
  • Петър Христов – ПУ, спец. “Международни икономически отношения”, 4 курс
  • Веселина Митева – УНСС - София, спец. “Журналистика и масмедии”, 4 курс
  • Златин Иванов – БСУ, спец. “Маркетинг”, 4 курс
  • Мая Иванова, Никола Инджов и Елена Димова – БСУ, спец. “Маркетинг”, 4 курс
  • Драгомир Стефанов – УНСС, спец. “Икономика на туризма”, докторант
  • Фьодор Салмов – УНСС - София, спец. “Публична администрация”, докторант
  • Валери Цоков – БСУ, спец. “Публична администрация”, 4 курс
  • Пенка Солакова-Несторова – ТУ - Габрово, спец. “Индустриален мениджмънт”, 4 курс
  • Христофор Манчев – НБУ, спец. “Право”, 5 курс
  • Анелия Стаменова – Шуменски университет, спец. “МИ”, 4 курс
  • Георги Мичев - НБУ, спец. “Политически науки, Международни отношения”, 4 курс
  • Милена Тонкова - БСУ, спец. “Връзки с обществеността”, 4 курс
  • Владимир Кантарджиев – БСУ, спец. “КСТ”, 4 курс
  • Диляна Пчеларова, Диан Петков и Деан Кацаров – БСУ, спец. “Маркетинг”, 4 курс
  • Александър Димитров – УНСС - София, спец. “Политология”, 4 курс
  • Янчо Христов – БСУ, спец. “ИКН”, 4 курс
  • Бригита Хайч – БСУ, спец. “Социални дейности”, 4 курс
  • Петя Петкова – НБУ, спец. “Право”, 5 курс
  • Владимир Борисов – Русенски университет, спец. “КСТ”, 4 курс
  • Радостин Киров, БСУ, спец. “КСТ”, 4 курс
  • Мартин Цветков – Технически университет - София, спец. “Топлотехника”, 4 курс
  • Росица Петрова - ТУ - Габрово, спец. “Индустриален мениджмънт”, 4 курс
  • Драгомир Славоев - ТУ - Габрово, спец. “Индустриален мениджмънт”, 4 курс