Списък на одобрени студенти за участие в студентска мобилност с цел обучение в Програмни държави за 2019/2020 година

Списък на одобрени студенти

за участие в студентска мобилност с цел обучение

в Програмни държави

за 2019/2020 година

ЦИУН

  1. Радост Иванова Туршуджиян – спец. „Икономика и маркетинг на туризма“, курс 2, бакалавър, задочно обучение, фак.№18221018 – за Университет по приложни науки, гр. Цвикау, Германия.
  2. Ирина Андреевна Лисенко – спец „Икономика и маркетинг на туризма“, курс 3, бакалавър, редовно обучение, фак. №17211012 – за Педагогически университет, гр .Краков.
  3. Станимир Георгиев Стойчев, спец. „Финанси“, 2 курс, магистър, задочно обучение, фак. № 18226002 – за университет „Метрополитен“, гр. Будапеща, Унгария.

       Резерви:

  1. Теодора Георгиева Георгиева - спец.„Икономика и маркетинг на туризма“, 3 курс, бакалавър, редовно обучение – за Университет „Арел“, гр. Истанбул,Турция.

ЦХН

  1. Камелия Тодорова Буюклиева, спец. „Психологично консултиране“, 1 курс, магистър, задочно обучение, фак. № 19426007 – за Университет на Барселона, гр.Барселона, Испания.
  2. Валентин Генадиевич Чупин, спец.“ Начална училищна педагогика с чужд език“, магистър, задочно обучение, фак. №19426070 – за Педагогически университет, гр. Краков, Полша.
  3. Станчо Георгиев Стоянов, спец. „Психология“, 3 курс, бакалавър, задочно обучение, фак. № 17421080 – за Университет „Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Търнава, Словакия.
  4. Руска Димитрова Георгиева, спец. „Журналистика и връзки с обществеността“,4 курс, бакалавър, задочно обучение, фак.№ 16421072 – за университет  „Яшар“, гр. Измир, Турция.

ЦИТН

  1. Живко Бориславов Костов, спец. „Съдебни инженерно-технически експертизи и техническа безопасност“, 1 курс, магистър, редовно обучение, фак. №19316002 – за Университет Кастилия-Ла Манча, гр. Суидад Реал, Испания.
  2. Калоян Ангелов Тотев, спец „Компютърни системи и технологии“, 2 курс, бакалавър, редовно обучение, фак. №18311001 – за Университет „Нова де Лисабон“, гр. Лисабон, Португалия.
  3. Радослав Николаев Колев, спец. „Интегрирани компютърни системи и комплекси“, 1 курс, магистър, редовно обучение, фак. №18314022 – за Университет на Западна Бохемия, гр. Пилзен, Чехия.
  4. Виктор Тошков Димов, спец. „Софтуерно инженерство“, 3 курс, бакалавър, редовно обучение, фак. № 17311038 – за Университет на Западна Бохемия, гр. Пилзен, Чехия.
  5. Петър Боянов Петров, спец. „Софтуерно инженерство“, 3 курс, бакалавър, редовно обучение, фак. № 17311038 – за Университет на Западна Бохемия, гр. Пилзен, Чехия.

ЦЮН

  1. Ива-Никол Калинова Христова – спец.“Право“, курс 2, магистър, редовно обучение,  фак. № 18113022 – за Университет на Търнава, гр. Търнава, Словакия.
  2. Галин Господинов Костов – спец.“Право“, курс 2, магистър, редовно обучение,  фак. № 18113025 – за Университет на Търнава, гр. Търнава, Словакия.
  3. Мирослава Иванова Кискинова – спец.“Право“, курс 2, магистър, редовно обучение,  фак. № 18113027 – за Университет на Търнава, гр. Търнава, Словакия.